Paskirta bazinė 2015 m. brandos egzaminų sesijos mokykla

Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. AĮ-56, 2015 m. sausio 20 d.  bazine 2015 m. brandos egzaminų sesijos mokykla Utenos rajone paskirta Utenos Adolfo Šapokos gimnazija (Paupio g.1, Utena).

Gimnazija priims eksternų prašymus laikyti papildomus ar perlaikyti jau išlaikytus brandos egzaminus. Be to bazinė mokykla organizuos ir vykdys mokyklinių brandos egzaminų pakartotinę sesiją ir esant poreikiui nagrinės mokyklinius brandos egzaminus laikiusiųjų mokinių apeliacijas. Detalesnė informacija eksternams dėl brandos egzaminų laikymo mokykloje teikiama tel.(8 389) 61506 ir el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.