E-pamoka „Karjera nuolat besikeičiame technologijų pasaulyje" 2016-10-18

Spalio 18 dieną gimnazijos mokiniai buvo pakviesti į googler'ių Indrės ir Manto e-pamoką apie karjeros ir studijų pasirinkimus, darbą technologijų srityje, iššūkius bei galimybes atsiveriančias šiandien. Mokiniai sužinojo, kodėl technologinių žinių ir sugebėjimų prireiks viskam, ką bedarytų. Ši e-pamoka buvo viena iš Europos programavimo savaitės renginių, kuriais siekiama ugdyti jaunų žmonių skaitmeninį raštingumą, suvokimą apie IT sektorių, jo perspektyvumą.Veiklą organizavo profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!“ dalyviai.

Pranešėjai pateikė keletą patarimų:

• Priimkite sprendimus pagal tai, kur matote sau perspektyvą, bet būkite pasiruošę keistis;
  • Mastykite pasaulietiškai, būkite atviri kitoms kultūroms ir mokykitės užsienio kalbas;
  • Įgaukite technines, analitines, IT žinias, bet nepamirškite kūrybinio mąstymo;
  • Mokykitės ir dirbkite sunkiai – sėkmė ateina su laiku;
  • Būkite savimi, vadovaukitės ambicija bei teisingomis vertybėmis.

Sėkmės kūrybiniuose darbuose su IT!