„Tūzai“ pateko į III „Juventus“ lygos etapą 2017-01-18

16107195 1043288052446368 4847936716459034360 o

Sausio 18-ąją Adolfo Šapokos gimnazijoje įvyko antrosios ir kaip paaiškėjo vėliau, lemiamos Utenos rajono moksleivių krepšinio lygos finalo rungtynės. Susitikimą rezultatu 62:69 (13:24, 14:16, 21:9, 14:20) laimėjo ir į III „Juventus“ lygos etapą pateko „Tūzai“, kurie nutraukė du metus iš eilės trukusią Adolfo Šapokos gimnazijos krepšininkų vienvaldystę. Sveikiname!

Jau pirmajame kėlinyje Dauniškio gimnazijos komanda demonstravo kokybiškesnį krepšinį ir po pirmųjų 10 minučių susikrovė 11 taškų persvarą – 13:24. Pirmajame ketvirtyje 10 taškų „Tūzams“ pridėjo A. Navadničėnas.
Antrajame kėlinyje „Antano ūsai“ gynėsi geriau, tačiau puolime šeimininkams ir toliau sekėsi prastai. Antrąjį kėlinį „Tūzai“ laimėjo dviem taškais – 14:16, o po pirmosios rungtynių pusės svečiai turėjo 13 taškų persvarą.
Po ilgosios pertraukos į aikštę sugrįžę Acolfo Šapokos gimnazijos krepšininkai atsiminė, kad jiems žūtbūt reikia kabintis į žaidimą ir stengtis atstatyti pusiausvyrą rungtynėse. U. Nikitinas pelnė 12 taškų, o aikštės šeimininkai triuškinančiu rezultatu – 21:9 laimėjo trečiąjį ketvirtį.
Prieš lemiamą ketvirtį „Antano ūsai“ turėjo tik 3 taškų deficitą ir turėjo gerą šansą pratęsti trečiajame kėlinyje pradėtą darbą bei nukelti finalo seriją į trečias rungtynes, bet deja… „Tūzai“ pademonstravo greitą ir kokybišką žaidimą ir ketvirtąjį kėlinį laimėjo rezultatu 14:20.
Laimėję finalo seriją rezultatu 2:0 Utenos Dauniškio gimnazijos komanda „Tūzai“ iškovojo teisę atstovauti Utenos rajonui III lygos etape, kurio metu šešios stipriausios regiono komandos namų – išvykos principu vienu ratu sužais rungtynes tarpusavyje. Primename, jog pastaruosius du metus sėkmė atstovauti Utenai lydėjo Adolfo Šapokos gimnaziją. Dauniškio gimnazijos komanda pirmą kartą grumsis tarp šešių stipriausių.
III „Juventus“ krepšinio lygos etapas startuos vasarį. Lygos ketvirfinaliai, pusfinaliai, finalai bei „Visų žvaigždžių“ šventė, kaip jau tapo įprasta, vyks balandžio mėnesį Utenos arenoje.