Netradicinė konferencija #SWITCH! 2017-09-20

#SWITCH! – jau trejus metus iš eilės vykstantis nemokamas didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys. #SWITCH! susitinka visi, kurie trokšta nuolatinės pažangos: nuo talentingo jaunimo iki technologinių gigantų. Renginyje, kuriame lankėsi gimnazistai, įkvepiančia patirtimi dalinosi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai. Profesionalų ir jaunimo laukė sėkmės, didelių užmojų ir padrąsinimo kupinos istorijos iš vizionierių lūpų ir e. verslų žinovų.

Dalyvius intrigavo nekasdieniški pranešimai e. įgūdžių (e-skills), kūrybinių industrijų skaitmenizacijos, kibernetinio saugumo, finansinių paslaugų (#fintech) ar medicinos technologijų (#medtech) temomis. Šių metų renginio programą sudarė: profesionalų ir jaunimo programos, mokytojų ir švietimo atstovų programa, Cool&Crazy technologijų erdvė, hakatonas ir naujoji programos dalis – mokslo mugė.

Pagrindinė ICT ir verslumo renginio #SWITCH! idėja – kiekvienam suteikti progą prisiliesti prie technologijų ir jas pažinti. „Tikiu, kad bet kuriame Lietuvos mieste ar kaimelyje gyvena ne po vieną ir ne po du IT talentus, kuriems tereikia pasufleruoti idėją ir jie ją įgyvendins greičiau, nei Facebook’e spėsi paspausti like. Štai kodėl mokiniams net kelionė į renginį organizuojama nemokamai“, –  teigia renginio sumanytojas ir organizatorius Antanas Guoga.

Ačiū organizatoriams už nepakartojamą išvyką!