Dėmesio! „Gerumo virusas“ jau pasklido 2018-01-08

Lietuvos moksleivių sąjunga, siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į emocinę aplinką mokykloje, 2016 m. lapkričio 6 d. pradėjo veiklos programą „Emocija+“. Tai programa, kurios tikslas – vykdant įvairaus pobūdžio veiklas skatinti moksleivius ieškoti būdų, kaip mokyklos emocinę aplinką padaryti pozityvesnę ir draugiškesnę kiekvienam mokyklos bendruomenės nariui. Su šia programa LMS prisijungė prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir tapo kampanijos partnere. Programos „Emocija+“ idėją palaiko Švietimo ir mokslo ministerija.

Sausio 5 d. rytą mokinių tarybos nariai pasitiko į mokyklą atėjusius gimnazistus ir darbuotojus dalindami „Gerumo viruso“ korteles, skatino išreikšti ir užrašyti savo emocijas parengtuose  plakatuose. Tokie šūkiai, kaip „Tu esi šaunus!“, „Nepraeik pro šalį – nusišypsok!“, tikime,  pavers mokyklos aplinką jaukesne, paskatins atkreipti dėmesį vieniems į kitus.