Projektas „Ateities inžinerijos“ 2018-02-05

Vasario 2 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Didžiojoje auloje vyko „Ateities inžinerijos“ nuotolinio ugdymo platformos dalyvių atliekamų projektinių darbų peržiūra. Renginio metu daugiau kaip 50 mokinių iš 20 mokyklų pristatė savo atliekamus projektinius darbus, kurie jiems gali tapti realiu žingsniu į šiuolaikinių inovacijų kūrimo pasaulį.
  Šiame renginyje dalyvavo Dauniškio gimnazijos trečiokai Donata Guigaitė ir Nerijus Jurka su mokytojomis Asta Adikliene ir Gražina Žaliene. Nerijus pristatė savo robotikos projektą.

„Ateities inžinerijos“ nuotolinio ugdymo platforma (AI platforma) suteikia jos naudotojams nuotolinę Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) prieigą prie šiuolaikinės inžinerijos turinio, įrankių ir konsultacijų, įgalinančią bendrojo lavinimo mokyklų vyresniųjų klasių mokinius atlikti savarankiškus projektinius darbus įvairiose inovatyvios inžinerijos srityse, vadovaujant jų mokytojams ir padedant AI platformos konsultantams. Mokiniai mokosi praktiškai taikyti ne tik

bendrojo ugdymo programos žinias, bet ir mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) veiklos principus bei šiuolaikines inžinerines technologijas tiek tirdami juos supančią aplinką, tiek kurdami originalius funkcinius produktus.
  Informacija iš http://www.vgtu.lt/vgtu-naujienu- portalas/naujienos/ateities-inzinerija- dalyviu-
projektiniu-darbu- perziura-nuotrauku- galerija/246059?nid=292185