Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai Vasario 16-ąją švęs TV3 studijoje 2018-02-05

Prieš pat  Vasario 16-ąją, kai  Lietuva švęs savo 100 metų jubiliejų, Utenos Dauniškio gimnazijos gimnazistai  turės galimybę  prisiminti didingą mūsų šalies ir viso pasaulio šimtmečio istoriją filmavimo studijoje – jie gavo TV3 televizijos kūrybinės grupės  kvietimą dalyvauti naujame projekte „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“, kurio metu gimnazistai bus vertinimo komisijos nariais ir pasiners į įdomiausią kelionę per mūsų visų istoriją.

Lietuvos 100-mečiui skirtame projekte bus prisiminti visi prabėgę dešimtmečiai ir tai, kas juose buvo linksmiausia bei svarbiausia.  Kaip jaunimas įvertins kažkam nostalgiją keliančius dešimtmečius, kuris dešimtmetis jiems pasirodys įdomesnis ir vertas geriausiojo vardo, bus galima pamatyti vasario 18 dieną.

Dalyvavimas šiame projekte turės didžiulę išliekamąją vertę, nes jo dėmesio centre – mūsų šalies istorija. Tai puikus būdas savo šalies šimtmetį paminėti linksmai, tačiau kartu prisimenant ir sužinant netikėčiausių Lietuvos ir pasaulio istorijos detalių. Tai puiki dovana gimnazistams, minint tokią svarbią mūsų valstybei datą.