Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018

2018 m. vasario 14 d. šiltą, bendrumo jausmo kupiną renginį skyrėme Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-osioms metinėms. Kartu su Utenos visuomenės sveikatos biuru,  Utenos Adolfo Šapokos gimnazija, Utenos lopšelio-darželio „Saulutė“, Utenos lopšelio-darželio „Gandrelis“, Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis“ bendruomenėmis susibūrėme švęsti minėtų sukakčių prie Utenos kultūros centro.

Tarsi gėlės žiedlapiais Lietuvos vėliavos spalvomis apjuosėme pakylos ratą. Susikibę rankomis sukėlėme visai Lietuvai matomą vieningą ir galingą rankų bangą taip mes visi jungėmės  prie nacionalinio renginio ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018!“. Dalinomės draugystės dovanomis, atvirukais, deklamavome eilėraščius, skandavome: „Mes mylime Lietuvą!“  Šiandien mes įrodėme, jog iš visos širdies mylime Lietuvą, kad esame linksmi, sveiki ir laimingi.