„Praeities stiprybė dabarčiai“

v1 copy

Dalyvaudami nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai" Dauniškio gimnazijos mokiniai pateikė kūrybinį-tiriamąjį darbą „Antanas Kraujelis – paskutinis Aukštaitijos partizanas".

Šis darbas išrinktas į geriausių Lietuvos mokinių darbų dešimtuką. Ta proga Dauniškio gimnazijos mokinių komanda balandžio 13 d. buvo pakviesta į Lietuvos sostinę. Gimnazistai lankėsi Valstybės pažinimo centre, kur vyko interaktyvi paroda-seansas „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos", sukurtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. VU istorijos fakultete jie klausėsi istorikų paskaitų, ten vyko ir gimnazistų apdovanojimas. Mokiniai lankėsi Generolo Jono Žemaičio karo akademijoje, kurioje, be kita ko, išbandė rankos taiklumą šaudydami ne tik pistoletais, bet ir automatais.

v1_copy
v2_copy