Europos savaitė

IMG 6990

Gegužės 7 d. gimnazijoje prasidėjo Europos savaitė. Tradiciškai savaitę pradėjo svečias iš Kauno, VDU politikos mokslų studentas, Jaunimo Europos komandos narys Vygantas Valma. Laisvai bendraujantis su jaunimu (nes jis beveik mokinių bendraamžis) Vygantas įdomiai, įtaigiai pristatė Europos Sąjungos laimėjimus, kiekvieną mūsų paliečiančius tam tikrose situacijose.

Kiekvienas turime žinoti, ką daryti, jei susižeidžiame būdami užsienyje, jei vėluoja lėktuvo skrydis, netinka atsiųsta prekė. Tai apibūdina vartotojo teisės. Vygantas taip pat papasakojo apie galimybes keliauti bei dalyvauti savanoriškoje veikloje Europoje. Pamoką jis užbaigė virtualiu klausimynu apie Europą. Geriausią rezultatą pasiekę gimnazistai buvo apdovanoti suvenyrais.
Labai ačiū „Europe Direct" informacijos centro Utenoje vadovei Jūratei už draugystę ir bendradarbiavimą.

#MEPA Lietuva