Pamoka su savanore

pamoka (3)

Rugsėjo 24d., pirmadienį, anglų kalbos mokytojas Ramūnas Musteikis pakvietė savanorę iš Rusijos Almirą Nizamovą, šiuo metu dirbančią A. ir M. Miškinių bibliotekoje, pristatyti savo šalį I a klasės mokiniams. Puiki anglų kalba bei netradicinis pristatymas įtraukė mokinius į diskusiją ir paliko gilų įspūdį. Beje, Almira yra Rusijos totorė, kilusi iš Kazanės. Pamokos pabaigoje buvo diskutuojama, kodėl yra svarbu mokytis užsienio kalbų.

Taip pat nuo rugsėjo 24 d. mokiniai buvo pakviesti dalyvauti vertėjų konkurse. Jaunieji vertėjai visą savaitę vers tekstus iš įvairių kalbų.  Vertinant jų darbus dėmesys bus kreipiamas į kūrybišką požiūrį - kaip vertėjas perteikia mintis ir kūrinio nuotaiką  gimtąja kalba.

pamoka (1)
pamoka (2)