#Switch!

switch (3)

Rugsėjo 20d. nuo pat ryto  mokiniai iš įvairių Lietuvos kampelių skubėjo į Vilnių, kur kartu su mokytojais buvo pakviesti aplankyti LITEXPO centre vykusią verslo ir technologijų parodą #Switch!. Joje dalyvavo ir 70 mūsų - Utenos Dauniškio gimnazijos- mokinių bei 5 juos lydintys mokytojai.

Europarlamentaro A. Guogos jau kelintus metus iš eilės organizuojamame renginyje tiek mokiniai, tiek ir mokytojai klausėsi ne tik vietos verslo bei mokslo atstovų, bet ir svečių, atvykusių tiek iš artimesnės Suomijos, tiek iš tolimosios Japonijos. Pranešėjai daug dėmesio skyrė kriptovaliutoms bei blokų grandinėms ir kitoms naujosioms technologijoms. Dalyviai renginyje taip pat diskutavo su verslo ir mokslo atstovais apie ateities profesijas bei kompetencijas, kurių prireiks ateityje.

Parodos lankytojai taip pat lankė įvairius švietimo, mokslo ir verslo institucijų stendus. Labai įdomiai su "Šokolado laboratorija" prisistatė Kauno kolegija. Kauno technologijos universitetą pristatė ne tik jo studentai, bet  ir jų draugas- dirbtinis intelektas - simpatiškas kalbantis, vaikštantis ir net šokantis robotas. Parodos lankytojai taip pat galėjo apsilankyti net keliose virtualius įrankius pristatančiose palapinėse, dalyvauti konkursuose, loterijose, skraidinti dronus, varžytis "League of Legends"  turnyre.

switch (1)
switch (2)