Geografijos pamoką IIb klasėje vedė garsus geografas

geografijos pamoka (4)

Šiandien, vasario 5 dieną,  geografijos pamoką IIb klasėje vedė garsus geografas - LGMA prezidentas Rytas Šalna. Pamokos tema buvo „Geografija - mano gyvenimas“. Šios pamokos tikslas - leisti mokiniams pabendrauti su žmogumi, iš kurio parašytų vadovėlių jie mokosi, padėti jiems suvokti mokymosi svarbą, būtinybę ieškoti savo gyvenimo kelio, atrasti  mokymąsi keliaujant.

Rodydamas savo kelionių nuotraukas iš įvairių ekspedicijų Rytas mokiniams priminė net geografines zonas. Visą laiką pamokoje skambėjo pagrindinė idėja - turėti tikslą! Šios pamokos išvada –reikia mokytis kalbų, mokytis kaupti žinias ir gerbti mokančius.

Pamokoje dalyvavo ir kitų klasių mokiniai. Lektorių nustebino gimnazistų susikaupimas, smalsumas. Džiaugiuosi savo mokiniais ir jais pasitikiu!

Geografijos mokytoja Ligita Pelikšienė

geografijos pamoka (1)