Saugesnio Interneto Dienai (SID) skirtos varžybos

sid2019 5

2019 m. sausio 28-31 d. ir vasario 6 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko I-II klasių tradicinės Saugesnio interneto dienai (SID) skirtos varžybos. Geriausiai atlikusi užduotis atrankiniame ture kiekvienos klasės komanda dalyvaus finaliniame etape. Atrankiniame ture Ia klasės mokiniai Lukas Urvakis, Sandra Pervenytė, Ugnė Laurinavičiūtė ir Viktorija Kavolėlytė surinko daugiausia taškų.

Vienodai taškų surinko net dvi Ib  klasės komandos: Kamilė Puodžiukaitė, Vakarė Valančiūtė ir Gabija Žilytė, Greta Jankauskaitė, Otilija Leonovaitė. Ic klasės mokiniai Dovydas Pavilonis, Tomas Baranauskas ir Justinas Bulka buvo geriausi klasėje. IIa klasėje geriausi buvo Austėja Michailovaitė, Viktorija Arelytė ir Raminta Borisaitė, IIb klasėje - Aida Bikulčiūtė, Aras Norkūnas ir Emilija Slavėnaitė.  IIc klasėje - Sandra Džiugelytė, Evelina Kviklytė ir Gerda Šeškutė. Vasario 7d. vyko SID2019 finalinės varžybos. I vietą iškovojo Ia klasės komnda, II vietą - IIa klasės komanda ir III vietą - Ic klasės komanda.

sid2019-1
sid2019-10