Tarptautinis „ERASMAUS+ “ projektas „Matematika aplink mus” 2016-10-15

3

Tarptautinio projekto „ERASMUS+” programos 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Matematika aplink mus” mokiniai spalio 6 d. ketvirtadienį Utenos A. ir M.Miškinių viešojoje bibliotekoje mokėsi statistikos pamokos, kurią vedė pedagogė Asta Adiklienė, o su pedagogėmis Gražina Žaliene, Asta Adikliene ir Daiva Adomaitiene atliko praktinį darbą „Saulės dėmių tyrimai“.

1
2
3
4
10
11
14
15

Padedami pedagogės Giedrės Sudniutės mokiniai buvo supažindinti su eTwinning platforma ir kūrė brošiūrą, naudodami IKT įrankį „Popplet“. Tuo tarpu mokytojų komanda Utenos Švietimo Centre mokėsi kaip praktiškai mokinius sudominti astronomijos mokslu. Mokymosi kursus vedė lektoriai Kauno Jėzuitų gimnazijos pedagogė Rigonda Skorulskienė ir Etnokosmologijos muziejaus edukatorius Edgaras Zaronskis. Vakare dalyviams buvo organizuota oficiali vakarienė, kurios metu buvo įteikti sertifikatai.